thumbnail
thumbnail thumbnail

Bundelzwam 87

3451 HS Vleuten

132 m2 woonoppervlak
141 m2 perceel
5 slaapkamers
2010 bouwjaar
€ 525.000,- k.k.

Uitgebouwde 6-kamer eengezinswoning in kindvriendelijke buurt

Leefruimte is wat deze fijne eengezinswoning biedt; ruim 130m2 woonoppervlakte met een uitgebouwde woonkamer en 5 slaapkamers. Het woonhuis is voorzien van een dakkapel, een halfopen keuken en een diepe achtertuin met achterom en toegang tot het achter het huis gelegen parkeerhof.

Het huis ligt in een kindvriendelijke en groene woonomgeving en heeft een centrale ligging ten opzichte van alle dagelijkse voorzieningen; recreatie, openbaar vervoer en de uitvalswegen. In de nabijheid zijn het winkelcentrum Vleuterweide enerzijds en het oude dorp Vleuten anderzijds. Tevens treft u het station Vleuterweide, kasteel de Haar, het Maximapark en de A2 en A12 allemaal op korte afstand.

Indeling:
Begane grond:
Entree/hal met meterkast, toilet met fonteintje. Woonkamer met trapopgang, bergkast en halfopen keuken.

De woonkamer is met haar ca. 33m2 ruim en heeft een ruime bergkast onder de trap en openslaande deuren naar de tuin. Aan de voorzijde van het huis is de open keuken gesitueerd.

Eerste verdieping:
Overloop, badkamer en drie slaapkamers.
De compleet betegelde badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet. Het is mogelijk om een bad te plaatsen. De woning-brede ouderslaapkamer is aan de voorzijde gelegen.

Tweede verdieping
Overloop, 2 slaapkamers en een berging.
De beide slaapkamers, ca. 9m2 ca. 14,5m2, zijn van een goed formaat. De slaapkamer aan de achterzijde is voorzien van een dakkapel.
In de berging, met voldoende bergruimte, staat de cv-ketel opgesteld en zijn de aansluitingen voor de wasmachine en de droger.

De tuin:
Het huis heeft een voortuintje en een achtertuin van ruim 11 meter diep. De achtertuin is voorzien van een vrijstaande houten schuur en een achterom. Achter het huis is een parkeerhof gelegen.

Kenmerken van het woonhuis:
– Uitgebouwde 6-kamer eengezinswoning in kindvriendelijke buurt;
– Voorzien van dakkapel en open keuken;
– Achtertuin van ruim 11 meter diep met achterom en vrijstaande houten schuur;
– Begane grond voorzien van een leistenen vloer met vloerverwarming
– Eerste en tweede verdieping zijn beide voorzien van een laminaatvloer;
– Centraal gelegen ten opzichte van de dagelijkse voorzieningen in groene woonomgeving.

Bent u net zo enthousiast als wij over deze woning? Dan nodigen wij u graag uit voor een bezichtiging.

Foto's