thumbnail
thumbnail thumbnail

Irving Berlinhof 15

3543 CS Utrecht

155 m2 woonoppervlak
505 m2 perceel
3 slaapkamers
2005 bouwjaar
€ 725.000,- k.k.

Te koop: een waanzinnig paradijs in Leidsche Rijn.

Hoe zou het zijn om hier te wonen in deze ruime luxe garagegeschakelde villa met voor- zij-, en achtertuin aan het vaarwater?

wellicht zo.. na een drukke werkdag kom je thuis op deze centrale maar rustige locatie aan het water, vanuit de ruime achtertuin stap je direct in je boot voor een vaartochtje door Leidsche Rijn naar de Haarrijnse Plas. Om daar rond te dobberen, te zwemmen aan het zwemstrand of te dineren bij de sfeervolle strandtent in de avondzon.

Ook voor thuiswerkers biedt dit oord een mooie uitkomst omdat het zonder al te veel moeite mogelijk is om de garage om te zetten naar werk of extra woonruimte. Tevens is het mogelijk om er een tweede verdieping op te zetten (zie woning verderop).

BIJZONDERHEDEN
– TOP-locatie aan de noordrand van Leidsche Rijn
– Riant woonoppervlakte van ca. 155 m² met meerdere uitbreidingsmogelijkheden
– Wonen aan het vaarwater met open vaarverbinding naar de Haarijnse plassen voorzien van zwemstrand en een sfeervolle strandtent.
– Groot perceel van ca. 505 m² met oprit die parkeergelegenheid biedt voor 2 auto’s
– Garage (mogelijk om (gedeeltelijk) bij de woning te betrekken)
– Mogelijkheid voor bedrijf of praktijk aan huis
– Sfeervol aangelegde tuin voorzien van vele elektrapunten en water.
– Mogelijkheid tot een extra opbouw
– Diverse winkels, scholen, kinderopvang, bibliotheek, bus- en treinstation en het Maximapark op loopafstand!
– Zeer goede verbinding met de uitvalswegen A2 en A12
– Elke dag een beetje vakantie!

DE IRVING BERLINHOF 15

Een gevoel van vrijheid wordt gecreëerd doordat je vanuit elk vertrek in de woning zicht hebt op het water. Achter is de hal met toilet, trapopgang, toegang tot de garage, de ruime leefkeuken en de riante woonkamer.

Door de hele benedenverdieping heen vindt je openslaande deuren naar de tuin aan de voorkant, de zijkant en achterkant.

De eerste verdieping beschikt over 3 slaapkamers, een badkamer en een wasruimte. Met name de masterbedroom is buitengewoon luxe met een riant oppervlakte.

De diepe achtertuin ligt op het noorden, de zijtuin op het oosten en de voortuin op het zuiden. Kortom hier vindt je altijd wel een zon maar ook schaduw.

Voor de rondleiding neem contact met ons op via info@leidscherijnmakelaars.nl en wij laten je de woning en de tuin graag zien!

Brochures

Downloaden

Foto's